Ny side 2
Startside Produkter og tjenester Informasjon Historien om Lundeby Veibeskrivelse Filoverføring Kontakter     


     
Wenche Berge
Prosjektleder
Telefon: +47 982 67 217
Mail: wenche.berge@lundeby.no
  Per Inge Arnesen
Prosjektleder
Telefon: +47 982 67 289
Mail: per.inge.arnesen@lundeby.no
  Björn Andersson
Prosjektleder
Telefon: +47 982 67 259
Mail: bjorn.andersson@lundeby.no
  Jon Anders Brandsrud
Prosjektleder
Telefon: +47 934 44 063
Mail: jon.anders.brandsrud@lundeby.no
             
     
Mona Evenby
Prosjektleder
Telefon: +47 982 67 265
Mail: mona.evenby@lundeby.no
  Christian Hestenes
Prosjektleder/Formann Mailing
Telefon: +47 982 67 201
Mail: christian.hestenes@lundeby.no
  Kari-Mette Borgås
Prosjektleder
Telefon: +47 982 67 261
Mail: kari.mette.borgas@lundeby.no
  Helge Gabriel Lundeby
Salgssjef
Telefon: +47 958 40 650
Mail: helge.lundeby@lundeby.no
     
Sven-Erik Eriksson
Avdelingsleder Mailing
Telefon: +47 452 21 285
Mail: sven.erik.eriksson@lundeby.no
  Knut Helge Lundeby
Økonomi og innkjøp
Telefon: +47 913 18 100
Mail: knut.lundeby@lundeby.no
  Glenn Reidar Moe
Avdelingsleder print
Telefon: +47 982 67 208
Mail: glenn.reidar.moe@lundeby.no
  Bo Josefsson
Kalkulatør
Telefon: +47 982 67 250
Mail: bo.josefsson@lundeby.no
             
   

 

Besøksadresse:

LUNDEBY & CO BOKBINDERI AS

Lundebyveien 5
N-1878 HÆRLAND

Telefon: +47 69 89 86 00
Faks: +47 69 89 86 60



Klikk HER for en liste over alle våre kontaktpersoner
Christian Harlem
Daglig leder
Telefon: +47 916 24 201
Mail: christian.harlem@lundeby.no
       
             

 

Startsiden Produkter og tjenester Informasjon Historien om Lundeby Veibeskrivelse Filoverføring Kontakter  

Lundeby & Co Bokbinderi as - Lundebyveien 5, 1878 HÆRLAND
Telefon/Faks: 69 89 86 00 / 69 89 86 60

Lundeby & Co Bokbinderi as ©2000-2017.  Alle rettigheter reservert.